Невероятен мач между "Славия" и "Спартак" (Кострома) завърши без победител

В добавеното време Райчев спаси "белите" от загуба

07.02.2024 | 19:20 Редактор: Деси Николова

Голово шоу и между "Славия" и третодивизионния руски "Спартак" (Кострома). Срещата не излъчи победител и завърши при зрелищно 3:3.

Двубоят премина през няколко обрата. През второто полувреме паднаха 5 от 6 попадения. През първото "Славия" поведе след половин час игра, когато Роберто Райчев с диагонален изстрел не остави шанс на руския вратар.

Последва затишие до средата на втората част, след което за около 30 минути паднаха цели 5 гола. Кудрашов изравни за "Спартак" в 64-ата минута от дузпа, но само 5 минути по-късно Владимир Николов даде аванс на "белите".

В заключителните минути отново стана драматично. Николай Кръстев си отбеляза автогол в 84-ата минута, в 86-ата бе отсъдена нова дузпа за "Спартак", а Кудрашов отново бе точен.

В добавеното време Райчев спаси "Славия" от загуба.