Първо равенство на "Гьозтепе" с Мъри Стоилов

Тимът завърши 1:1 при гостуването си на "Чорум"

27.01.2024 | 18:07 Редактор: Вяра Димова
Първо равенство на

"Гьозтепе" направи първо равенство, откакто треньор на тима е Станимир Стоилов. "Гьоз-Гьоз" завърши 1:1 при гостуването си на "Чорум" от 20-ия кръг на турската втора дивизия.

Първото полувреме премина при лек натиск от страна на домакините, които отправиха 5 удара, от които 4 бяха точни, докато "Гьозтепе" се отчете с едва два неточни изстреля.

Втората част обаче започна по мечтан начин за момчетата на Мъри Стоилов. В 46-ата минута новото попълнение Рамон Паскал получи от Огюн Байрак и изстреля истински снаряд от около 20-25 метра и с помощта на напречната греда влезе във вратата – 0:1.

Радостта на "Гьозтепе" обаче бе твърде кратка. В 53-ата минута Байрак върна много лошо топката към вратаря Арда Йозджъмен, а Жералдо прекъсна подаването и отне топката, преодоля стража и на празна врата изравни – 1:1.

Отборът на Мъри остава на второ място с актив от 39 точки, на шест зад лидера "Еюпспор" и на три пред третия "Коджаелиспор". И двата тима са с мач по-малко. "Чорум" заема четвъртата позиция с 34 точки, пише gol.bg.