"Манчестър Юнайтед" започна 2024 г. с победа за FA Cup

"Червените дяволи" надиграха "Уигън" с 2:0

09.01.2024 | 07:22 Редактор: Тодор Петров

"Манчестър Юнайтед" започна 2024 г. с победа. "Червените дяволи" треснаха с 2:0 като гост "Уигън" в мач от 3-ия кръг на FA Cup. Диого Далот откри през първата част в 22-ата минута Капитанът на "Червените дяволи" Бруно Фернандеш удвои 16 минути преди края на двубоя. Португалецът отбеляза от дузпа.

Отборът на мениджъра Ерик тен Хаг нямаше сериозни проблеми срещу състезаващия се в третото ниво на английския футбол "Уигън".

"Уигън": Сам Тикъл, Тело Осгор, Бабажиде Адееко, Шон Клеър, Мартиал Годо, Чарли Хюз, Стивън Хъмфрис, Джордан Джоунс, Лиъм Морисън, Стивън Сесеньон, Лиъм Шоу,

"Манчестър Юнайтед": Андре Онана, Аарън Уан-Бисака, Рафаел Варан, Джони Еванс, Диого Дало, Скот Мактоминей, Коби Мейно, Бруно Фернандеш, Алехандро Гарначо, Маркъс Рашфорд, Расмус Хойлунд