По Коледа стават чудеса: "Ман Юнайтед" обърна "Астън Вила" от 0:2 до 3:2

Два гола вкара Алехандро Гарначо, а един добави Расмус Хьойлунд

27.12.2023 | 07:00 Редактор: Тодор Петров

"Манчестър Юнайтед" направи забележителен обрат, за да победи с 3:2 "Астън Вила", след като изоставаше с 0:2 на почивката.

Червените дяволи показаха изключителен характер и зарадваха феновете си, които едва ли са били големи оптимисти след първото полувреме.

Хората на Ерик тен Хаг обаче не се предадоха и с два гола на Алехандро Гарначо и един на Расмус Хьойлунд, който най-накрая прекъсна головата си суша във Висшата лига, стигнаха до големия триумф.

"Астън Вила" си тръгва с празни ръце от "Олд Трафорд" след първата си загуба от 11 мача. Бирмингамци остават трети с 39 точки, но могат да бъдат настигнати от "Тотнъм". "Юнайтед" пък събира 31 и излиза 6-и, като победата със сигурност носи и глътка въздух за мениджъра Тен Хаг.