"Черно море" надви "Етър" с 2:1

Победата на варненския тим дойде след пълен обрат

04.08.2023 | 21:56 Редактор: Юлиан Христов

"Черно море" излезе на първо място във временното класиране на efbet Лигата след успех над "Етър" с 2:1.

Победата на варненския тим дойде след пълен обрат, след като "Черно море" изоставаше с 0:1. "Моряците" имат вече 10 точки в актива си, докато великотърновският тим е без точка от три мача, но днес вкара първия си гол за новия сезон.

Първата сериозна ситуация в срещата бе в 14-ата минута за домакините. След центриране от корнер, топката бе изчистена лошо и стигна до Александър Василев, който стреля от повече от 20 метра, но неточно.

В 17-ата минута Александър Василев центрира от свободен удар отдясно, а Живко Атанасов засече топката с глава, но тя премина на сантиметри над вратата на Етър. В 26-ата минута Мазир Сула бе намерен непокрит в наказателното поле на гостите и стреля от около 15-16 метра, но топката премина над вратата на "Етър".