Брилянтен Меси с два гола и асистенция за 4:0 срещу "Атланта Юнайтед"

"Интер" (Маями) събра пълен актив от 6 точки и е лидер в група 10 за Купата на Лигата

26.07.2023 | 11:06 Редактор: Елеонора Танева

Лионел Меси вкара два гола във вратата на "Атланта Юнайтед" и добави асистенция за 78 минути на терена, а "Интер" (Маями) се наложи с 4:0.

Аржентинецът откри резултата в 8-ата минута, а в 22-ата отбеляза и второ попадение за своя тим. Финландецът Робърт Тейлър също се разписа на два пъти за крайното 4:0 в полза на "Интер" (Маями). По този начин състава воден от Хирардо Мартино събра пълен актив от 6 точки и е лидер в група 10 за Купата на Лигата.

В 78-ата минута Меси бе заменен от Роби Робинсън, а в края Кристофър Маквей от "Интер" (Маями) получи червен картон, а Тиаго Алмада от "Аталанта" пропусна дузпа в края.