ЦСКА измъкна победа в последната минута срещу "Тирол"

Победният гол беше на 19-годишния Павел Жабов

08.07.2023 | 20:52 Редактор: Елеонора Танева
ЦСКА измъкна победа в последната минута срещу

19-годишният Павел Жабов вкара в последните секунди на редовното време и ЦСКА победи с 2:1 ВШГ "Тирол" в контролна среща по време на подготовката на "червените" на австрийска земя.

Българските вицешампиони поведоха още в седмата минута на мача. Марселино Кареасо получи подаване на границата на наказателното поле, след което преодоля защитник на Тирол и стреля в близкия ъгъл на вратата на австрийците за 1:0.

"Тирол" реализира едно от положенията си в 28-ата минута. Ник Прелец изравни резултата.

ЦСКА стигна до победата в последните секунди на редовното време. Илиян Антонов проби отдясно и подаде на Павел Жабов пред вратата, а нападателят стреля точно в долния десен ъгъл на вратата за крайното 2:1.