"Реал" и "Ман Сити" си спретнаха реми на "Бернабеу", всичко ще се решава на реванша

Винисиус и Де Бройне вкараха по един гол

10.05.2023 | 00:00 Редактор: Искра Ангелова

"Реал" (Мадрид) и "Манчестър Сити" си вкараха два страхотни гола, но след 1:1 на "Сантяго Бернабеу" развръзката остава за реванша на Острова след седмица.

Първият полуфинал в Шампионската лига можеше да завърши по всякакъв начин, след  като и двата тима имаха своите силни периоди, но си вкараха само по един гол.

Винисиус откри за "Реал" преди почивката, но Кевин де Бройне изравни в средата на второто полувреме и с оглед на показаното сякаш равенството изглежда най-заслужено като развръзка.

В състава на домакините Лука Модрич бе възстановен от контузията си в бедрото и започна. За англичаните нямаше изненади, като Пеп Гуардиола пусна възможно най-силния си тим.