Антонио Конте вече не е мениджър на "Тотнъм". Минути след полунощ българско време "шпорите" обявиха раздялата си с италианеца. Тя е по взаимно съгласие.
Конте напуска след 16 месеца начело на лондончани и около седмица, след като избухна срещу играчите си след равенството 3:3 срещу "Саутхемптън". Тогава той ги обвини в егоизъм и игра без сърце, а освен това критикува и културата на клуба.
Преди това отборът отпадна от ФА Къп и Шампионската лига, а словесното изригване на Конте окончателно означаваше, че дните му в Северен Лондон са преброени.
До края на сезона "шпорите" ще бъдат водени от Кристиан Стелини, а фаворит за позицията от лятото и бившият треньор на "Байерн" - Юлиан Нагелсман, пише gol.bg.
Снимка: БГНЕС
Цяла България светна в жълто за опасно време
"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи
Ралица Асенова с "факти и неудобни истини" за казуса "Петрохан"
Синдикатите не харесват бюджета, КНСБ готви протест
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Варненката Ива Стоянова спечели Европейския фестивал на шпага в Италия
Самолет се разби във Франция, 11 души загинаха
Хванаха за ден 39-ма шофьори с алкохол или наркотици
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново