"Лудогорец" продаде полузащитника Каули Оливейра в бразилския клуб "Баия", съобщиха шампионите на България на официалния си сайт.
Халфът ще продължи кариерата си в тима "Баия", който наскоро купи и българския национал Сисиньо. Двата клуба финализираха успешно преговорите помежду си, като междувременно Каули премина медицински изследвания. Халфът бе представен като играч на "Баия" и ще започне тренировки в новия си клуб.
По неофициални данни трансферната сума е около 2,3 милиона евро.
Каули Оливейра бе привлечен в "Лудогорец" през януари 2020 година от германския "Падерборн". За три години с екипа на "орлите" бразилецът с германски паспорт изигра 115 мача във всички турнири, като отбеляза 27 гола и направи 21 асистенции.
Снимка: Официалния сайт на "Лудогорец"
Калин Стоянов подаде сигнал до главния прокурор срещу вътрешния министър
"Исторически парк" нямало да затваря, сменял посоката
Човек на Доган влиза заместник-министър на икономиката
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Увеличават парите за културни събития през лятото във Варна
Посвещават празничния концерт за Деня на Варна на историческия успех на DARA
Спортен комплекс „Локомотив“ отвори врати след ремонта (СНИМКИ)
Олег Невзоров се прибрал в България преди седмица, днес се срещна със собствениците във Forest club
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Bank of America очаква Фед да повиши лихвите с 0,75 процентни пункта през 2026 г.
Над 61 хил. заявления за подпомагане с директни плащания са подали земеделските стопани в Кампания 2026
Бившият председател на Фед Алън Грийнспан почина на 100 години
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро