"Лудогорец" продаде полузащитника Каули Оливейра в бразилския клуб "Баия", съобщиха шампионите на България на официалния си сайт.
Халфът ще продължи кариерата си в тима "Баия", който наскоро купи и българския национал Сисиньо. Двата клуба финализираха успешно преговорите помежду си, като междувременно Каули премина медицински изследвания. Халфът бе представен като играч на "Баия" и ще започне тренировки в новия си клуб.
По неофициални данни трансферната сума е около 2,3 милиона евро.
Каули Оливейра бе привлечен в "Лудогорец" през януари 2020 година от германския "Падерборн". За три години с екипа на "орлите" бразилецът с германски паспорт изигра 115 мача във всички турнири, като отбеляза 27 гола и направи 21 асистенции.
Снимка: Официалния сайт на "Лудогорец"
Индустрията е изправена пред недостиг на кадри, работната сила застарява
"Съзвездия" на Народния театър с аплодисменти на фестивала в Сибиу
Коста Стоянов: ДАНС и МВР носят отговорност за присъствието на Невзоров у нас
Константин Проданов: Обмисляме въвеждане на по-високи данъци за втори имот
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Олег Невзоров: Обичам Варна, не се чувствам виновен
Какво време ни очаква във вторник?
„Ден на бягането“ събра лекоатлети от различни възрасти във Варна
Пристигнаха полските журналисти, които ще рекламират Варна, като туристическа дестинация
Погнаха състезателите и дрифтарите в Шумен
София е градът с най-ниски жилищни наеми сред столиците в ЕС
JPMorgan: Европейските акции изостават въпреки поевтиняването на петрола
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Strategy се е сдобила с биткойни за над 39 млн. долара през миналата седмица