"Черно море" се справи с лидера в румънското първенство

Единствения гол в мача реализира Исмаил Иса

14.01.2023 | 19:47 Редактор: Искра Ангелова

"Черно море" записа победа в първата си контрола от зимната подготовка. "Моряците" на Илиан Илиев надиграха лидера на Румъния - "Фарул" (Констанца) с 1:0 на базата на тима в Олидиу, Констанца. Единствения гол в мача реализира Исмаил Иса.

В шестата минута домакините създадоха първата опасност в мача. В 6-ата минута след изстрел от наказателното поле топката срещна гредата. В 10-ата минута вратарят на Фарул сгреши и подари топката на Беншаа, който стреля от близо но стражът се реваншира и спаси. Малко след това Исмаил Иса получи топката в пенала и бе съборен от бранител, но въпреки претенциите на целия отбор на Черно море, съдията не отсъди дузпа.

В 33-ата минута Исмаил Иса получи топката в половината на домакините, напредна и пусна пас между двамата централни бранители към Беншаа, който стигна топката преди вратаря, но стреля в тялото му.

Снимка: "Официален сайт на "Черно море"