Световният номер 2 Рафаел Надал призна, че не се намира в най-добрата си форма преди началото на Australian Open, след като записа две загуби в отборния турнир "Юнайтед Къп". Настоящият шампион от Откритото първенство на Австралия записа поражение от Камерън Нори и Алекс де Минор само две седмици преди да започне защитата на титлата си в Мелбърн.
"Имам още две седмици. Не мога да кажа, че ситуацията е идеална, но не е и твърде негативна, защото в определени моменти играех добър тенис. Мисля, че тези два мача ще ми помогнат. Имам нужда да запиша няколко победи, но нивото не беше толкова лошо. Трябва да се вземе предвид, че когато пристигнах тук, все още имах нужда от време", коментира Надал, цитиран от БГНЕС.
Australian Open ще се състои в периода 16-29 януари.
Снимка: БГНЕС
Разбиха мрежа за клониране на карти за гориво, двама са арестувани у нас ВИДЕО
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Неочаквано откритие край Стоунхендж променя представите за древния монумент
Турист "бере душа" след падане от триметров зид във Велики Преслав
Тъжна вест! Почина известен български политик
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни
Националното състезание „Млад спасител“ се проведе във Варна
Безапелационен „Комодор” ликува със злато във ватерпола!
Властта се ангажира с мащабни промени за Природен парк „Витоша“
Новите Maserati GranTurismo, GranCabrio и Grecale
Английската централна банка облекчава правилата за стейбълкойните
Индустриалният изкуствен интелект дава шанс на Европа в AI надпреварата