"Тотнъм" срази "Лестър" с 6:2

Хюн Мин Сон отбеляза хеттрик за 14 минути

17.09.2022 | 22:56 Редактор: Елеонора Танева

Хюн Мин Сон влезе от пейката, за да отбележи хеттрик за 14 минути, а "Тотнъм" срази "Лестър" с 6:2, въпреки че на почивката резултатът бе равен.

Двубоят отново предложи много екшън и това е сблъсъкът, в който вече са вкарани най-много попадения в ерата на Висшата лига – 71. Кореецът, който нямаше гол от началото на сезона и бе оставен извън титулярния състав от Антонио Конте, се върна към познатата си форма с някои страхотни изпълнения, за да спре серията си от 8 поредни мача без гол.

"Тотнъм" вече има 17 точки и както "Манчестър Сити" също изпревари "Арсенал" преди мача на "артилеристите". "Лестър" остава последен само с точка и облаците около Брендън Роджърс са все по-гъсти, информира gol.bg