"Юнайтед" разби "Рексъм" с 4:1, Роналдо гледа от трибуните

Кристиан Ериксен вкара още при първата си поява с екипа на новия си отбор

28.07.2022 | 06:52 Редактор: Тодор Петров

Кристиано Роналдо изгледа контрола на "Манчестър Юнайтед" срещу "Рексъм" при закрити врата. Двубоят се игра на базата в Карингтън и португалецът видя как привлеченият наскоро Кристиан Ериксен вкара още при първата си поява с екипа на отбора. Датчанинът отбеляза хубав гол от пряк свободен удар.

Защитникът Лисандро Мартинес, официално потвърден и представен от "Червените дяволи", също взе участие в сблъсъка, като влезе на почивката. Рафален Варан също игра, а мачът бе спечелен от "Юнайтед" с 4:1

На трибуните до Роналдо бяха Бруно Фернандеш и Маркъс Рашфорд. Все пак Ерик тен Хаг даде минути и на новите попълнения, които се готвят отбора от съвсем скоро, след като тимът бе на турне без тях.

Мачът бе гледан от агента на Роналдо Жорже Мендеш, както и от изпълнителния директор на клуба Ричард Арнолд. Разговорите за бъдещето на Кристиано явно ще продължат, след като той вече говори с мениджъра Тен Хаг, пише gol.bg