ПАОК е може би на по-високо ниво от "Лудогорец", но футболистите на "Левски" ще направят всичко по силите си, за да елиминират гръцкия вицешампион в Лигата на конференциите.
Това каза централният защитник на "сините" Ноа Сонко Сундберг в интервю за клубната телевизия.
"Чувствам се много добре тук на тренировъчния лагер. Мисля, че ни предстоят доста тренировки, добри тренировки и гледаме към новия сезон", започна Сундберг.
"Не успях да почина пълноценно. Имам предвид, че почивката кратка и не можеш да починеш така както искаш, може би. Опитах. Имах два-три дни за почивка, но всъщност, тренирах", продължи той.
"Със сигурност една от целите за новия сезон е турнирът Лига на конференциите. Втората ни цел е да спечелим първенството."
"Със сигурност жребият ни в Лигата на конференциите е много тежък. Гледал съм тяхното първенство, мисля, че завършиха втори в класирането тази година. Така че – мисля че са много добър отбор, ще бъде трудно предизвикателство. Не знам дали могат да бъдат съпоставяни с "Лудогорец", може би са на същото ниво или малко по-добри. Ние ще дадем всичко от себе си и се надявам да излезем победители", смята бранителят.
"Със сигурност новите футболисти са много добри. Не съм ги виждал в мачове все още, но в тренировките показват качество. Чакам момента, в който ще ги видя в игра".
"Не съм свикнал напълно с тренировъчните методи на Станимир Стоилов, защото едно от нешата, които той обича са бяганията. Което е много добре за нас футболистите, въпреки че аз не ги обичам много. Те помагат тялото да се адаптира и това позволява да изиграеш повече мачове през сезона. Така е по-добре, въпреки че е трудно и физически, и психически", каза още футболистът на Левски.
Снимка: levski.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Български иконописец с изложби в Манчестър и Ливърпул
Tech of Tomorrow: AI агентите навлизат в пазаруването, а брандът остава най-ценният актив за бизнеса
Радев за руските санкции: В тях влиза и "Лукойл", няма да се простреляме в крака
Зам.-ректор на ПУ и бизнесмен са обвинени за източване на над 150 000 евро
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Над 27 000 евро от благотворително бягане бяха събрани за обновяването на Първо УНГ отделение на ИСУЛ
Алергия към слънцето – как се появява и как да се справим с нея?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
НАСА разширява партньорството си с частния сектор за сателитни данни
Европейските космически оператори се споразумяха за нови правила за безопасност в орбита
Наградиха призьорите в турнира по водно спасяване
Уволненият шеф на кадастъра във Варна жали освобождаването си в съда
Дронове удариха два кораба в Черно море
Ултиматум: US самолетите да напуснат Летище София до 30 юни
Коцев преведе парите на Окръжна и АГ болница
В. Христакиева: Все повече работодатели инвестират в екипите си с грижа за психичното здраве
Иран намекна, че може да започне да таксува корабите, минаващи през Ормузкия проток
Завършването на Националната детска болница може да се отложи за 2035 г.
Производствените цени в Германия отчетоха най-бърз ръст от три години през май