Феноменален Роналдо спаси "Юнайтед" с хеттрик срещу "Норич"

Португалската звезда запази минималните шансове на "червените дяволи" за четвъртото място

16.04.2022 | 19:45 Редактор: Елеонора Танева
Феноменален Роналдо спаси

Хеттрик на Кристиано Роналдо донесе измъчена победа с 3:2 на "Манчестър Юнайтед" срещу слабака "Норич". Домакините поведоха с 2:0 след малко повече от половин час игра и помислиха, че са си свършили работа, но Кийрън Дауъл и Теему Пуки възстановиха равенството с голове в края на първото и началото на второто полувреме.

Португалската звезда обаче вкара от пряк свободен удар и запази минималните шансове на "червените дяволи" за четвъртото място, информира gol.bg.

"Манчестър Юнайтед" излезе на 5-то място във временното класиране, на 3 точки от четвъртия "Тотнъм". "Норич" пък остава закотвен на последното място във временното класиране.