"Левски" победи "Пирин" (Блг) с 3:1, фенове нахлуха на терена след гол на Карачанаков (+ВИДЕО)

"Сините" представиха петте си нови попълнения

12.02.2022 | 16:52 Редактор: Елеонора Танева

"Левски" победи "Пирин" (Благоевград) с 3:1 в контролна среща на "Герена". Билал Бари откри резултата още в 8-ата минута, а в 48-ата Антон Карачанаков изравни. Преднината на домакините възстанови Димитър Костадинов в 53-ата минута, а в 89-ата отново Бари оформи крайния резултат.

Двубоят ще бъде запомнен и с неприятния инцидент след гола на Карачанаков. Крилото на гостите отпразнува бурно радостта си, като подразни феновете на "Левски". Те пък не му останаха длъжни и нахлуха на терена, за да поискат обяснение.

Преди първия съдийски сигнал "сините" представиха петте си нови попълнения: Ноа Сунгберг, Цунами, Уелтън, Филип Кръстев и Келиън ван дер Каап.

За "Левски" остава още една контрола преди подновяването на шампионата – срещу "Царско село" на 15 февруари от 14:00 часа отново на "Герена".