Носителят на 20 титли от Големия шлем Рафаел Надал пътува за Австралия. Испанският левичар, който даде положителен тест за коронавирус преди 10 дена, е потвърдил участието си на АТР 250 турнира в Мелбърн.
Състезанието започва на 3 януари 2022 година. В него ще участва и Григор Димитров. Българин би трябвало да е трети в схемата, а Надал ще бъде водач. Втори поставен засега е американецът Райли Опелка, информира gol.bg.
Още по темата
Сред останалите имена привличат вниманието тези на белгиеца Давид Гофен и южноафриканеца Лойд Харис. Турнирът в Мелбърн е подготовка за започващото на 17 януари в града Открито първенство на Австралия.
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Калин Стоянов подаде сигнал до главния прокурор срещу вътрешния министър
"Исторически парк" нямало да затваря, сменял посоката
Човек на Доган влиза заместник-министър на икономиката
В сянката на Фидел Кастро: Как Алина откри, че баща ѝ е най-могъщият човек в Куба ВИДЕО
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Увеличават парите за културни събития през лятото във Варна
Посвещават празничния концерт за Деня на Варна на историческия успех на DARA
Спортен комплекс „Локомотив“ отвори врати след ремонта (СНИМКИ)
Олег Невзоров се прибрал в България преди седмица, днес се срещна със собствениците във Forest club
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Bank of America очаква Фед да повиши лихвите с 0,75 процентни пункта през 2026 г.
Над 61 хил. заявления за подпомагане с директни плащания са подали земеделските стопани в Кампания 2026
Бившият председател на Фед Алън Грийнспан почина на 100 години
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро