Трагичен ЦСКА се сгромоляса срещу "Зоря" и се сбогува с евротурнирите

Головете за домакините паднаха в заключителните минути

04.11.2021 | 21:47 Редактор: Здравко Черкезов

ЦСКА изпита кошмарно дежавю срещу "Зоря" (Луганск), след като отново надигра украинския си съперник и отново… загуби - 2:0. Подобно на първия мач в София (0:1) "червените" бяха по-добрият отбор в голяма част от срещата в Запорожие, но този път напуснаха терена с наведена глава.

Особено през второто полувреме тимът на Стойчо Младенов пропусна няколко много добри положения. Включително имаше отменен гол на Жорди Кайседо в 66-та минута. И след това от нищото и без реално положение Шахаб Захеди се възползва от грешка на Томас Лам в 87-та минута и донесе успеха на украинците. Дълбоко в добавеното време на срещата Алахяр Саядманеш, който се разписа и на "Васил Левски", реализира второто попълнение.

Така след 4 изиграни мача в Група "С" на Лигата на конференциите ЦСКА има само 1 точка, а "Зоря" вече е с 6. Води норвежкият шампион "Будьо/Глимт" (7 т.), който гостува на "Рома" (6 т.) след разгромната победа над италианците с 6:1 преди две седмици.

Снимка: Lap.bg (архив)