10 от "Славия" попариха слаб ЦСКА в последната минута

"Червените" за поред път изпуснаха дузпа

11.09.2021 | 22:50 Редактор: Елеонора Танева

ЦСКА направи грандиозна издънка срещу "Славия" и стигна само до равенството 1:1 на "Армията". "Червените" дръпнаха в резултата чрез Жорди Кайседо в 62-ата минута, но "белите" изравниха в добавеното време чрез Мартин Атанасов (91).

Срещата беше истинска битка, като и двата отбора заслужават само добри думи за представянето си в този мач.

"Славия" игра в намален състав след 54-ата минута, когато от игра бе изгонен Нгуена за два жълти картона, информира gol.bg.

ЦСКА за пореден път този сезон изпусна дузпа, като този път Греъм Кери стреля непохватно от бялата точка и Вуцов без проблеми спаси.

Това стана при резултат 1:0. ЦСКА направи още половин дузина фрапантни пропуски и в крайна сметка "Славия" нанесе нокаутиращ удар в края и си спечели точката.

Снимка: gol.bg