Роналдо избухна при повторния си дебют за "Юнайтед" при разгром над "Нюкасъл"

"Червените дяволи" победиха Нюкасъл с 4:1

11.09.2021 | 19:05 Редактор: Елеонора Танева

Мечтан повторен дебют за Кристиано Роналдо в "Манчестър Юнайтед". Португалецът отново облече фланелката на "червените дяволи", а при официалното си завръщане в тима мегазвездата на световния футбол се разписа два пъти за победата на тима от Манчестър срещу "Нюкасъл" с 4:1 на "Олд Трафорд".

Роналдо откри резултата в добавеното време на първата част. В 62-та минута прониза за втори път мрежата на гостите.  Бруно Фернандеш отбеляза фантастичен гол в 80-та минута, а Джеси Лингард направи 4:1 в продължението на мача.

Хавиер Манкийопък отбеляза попадението на Нюкасъл.

Феновете на "Олд Трафорд" пееха песни във възхвала на Кристиано Роналдо, пише gol.bg.

С победата Ман Юнайтед излезе на 1-во място във временното класиране с 10 пункта, а "Нюкасъл" се свлече до предпоследната 19-та позиция с едва една точка.