ЦСКА изстрада победата във Варна в стил Стойчо Младенов

"Червените" победиха "Черно море" с 1:0 с гол на Кайседо след почивката

29.08.2021 | 20:51 Редактор: Тодор Петров

Евробоецът ЦСКА постигна изключително ценна победа в битката за титлата. "Армейците" надделяха с 1:0 срещу "Черно море" във Варна и записаха втора много важна победа в рамките само на 4 дни, след като в четвъртък елиминираха в Лигата на конференциите чешкия "Виктория" (Пилзен) с 3:0.

Единственото попадение в мача заби Жорди Кайседо в 61-ата минута. Срещата на стадион "Тича" бе истинска битка, изпълнена с близо 40 нарушения.

"Черно море" игра в намален състав след 73-ата минута, когато от игра бе изгонен Гомеш за два жълти картона.

Така ЦСКА отново зарадва верните си фенове с много важен успех във Варна. "Червените" играха без един куп титулярни футболисти заради контузии и дори не запълниха групата си за мача.