"Ливърпул" на 1/4-финал след нова победа с 2:0 срещу РБ "Лайпциг"

Головете за "червените" вкараха Мохамед Салах и Садио Мане

11.03.2021 | 08:18 Редактор: Тодор Петров

"Ливърпул" се върна към победите след ново 2:0 над РБ "Лайпциг" и стигна очаквано до 1/4-финалите в Шампионската лига. Преди 3 седмици тимът постигна успех със същия резултат.

Два гола в рамките на няколко минути  в средата на второто полувреме на Мохамед Салах и Садио Мане осигуриха триумфа на "червените"  Будапеща.

Хората на Юрген Клоп имаха много положения и можеха да спечелят и по-убедително, но преди първият им гол германците стигнаха до греда, което можеше и да промени нещата, ако бяха вкарали.

"Ливърпул – РБ "Лайпциг"  2:0