12.02.2021 | 16:11 Редактор: Ивет Арабова
Камбуров се раздели с ЦСКА 1948, върна се в

Новаците от ЦСКА 1948 съобщиха официално, че Мартин Камбуров вече е футболист на "Берое".

Ето какво написаха "червените" на своята уебстраница:

"Опитният голмайстор стана част от "червените“ през юни 2020 г. Той облече екипа на ЦСКА за първия полусезон в efbet Лига, в който допринесе за успехите на отбора с 9 попадения и 2 асистенции. Камбуров изигра 15 мача в шампионата през есента.

Най-резултатният му двубой с червената фланелка пък беше победата с 5:0 над "Ботев" (Пловдив) на 2 октомври на стадион "Васил Левски“, когато нападателят се отличи с хеттрик. През януари Камбуров беше избран и за най-добър нападател в родното първенство за 2020 г.

40-годишното острие вече е на само 7 гола от рекорда на Петър Жеков за най-много попадения в елита – 253 за Жеков и 246 за Камбуров. Марто, радваме се, че бяхме част от пътя ти към заветната цел. Пожелаваме ти да бъдеш здрав и да я достигнеш възможно най-скоро!

Благодарим за всичко през изминалите осем месеца. Успех в новия клуб!"