"Левски" с трета поредна победа в контролите, надви и "Олимпия" (Любляна)

"Сините" спечелиха с 1:0 с гол на Робърта

30.01.2021 | 19:25 Редактор: Радостина Димитрова

Успех  за "Левски" в Хърватия. "Сините" спечелиха трета поредна победа след 1:0 над "Олимпия Любляна".

Най-големият еврокошмар за "Левски" не се оказа препятствие поне в приятелски мач. Единственият гол бе отбелязан още в 17-ата минута от Найджъл Робърта. Упорито спряганият за трансфер цяла зима нидерландски нападател се разписа с глава след центриране на Здравко Димитров отляво.

В края на полувремето пък Димитров, който до момента игра много силно, стана антигерой за своя тим. В ситуация, в която бе фаулиран, той не сдържа нервите си и ритна без топка противников състезател, за което получи и червен картон.

Все пак от "Олимпия" направиха жест към "Левски" и каквато е практиката за контролни срещи сините продължиха с 11 на терена.

До края други попадения не паднаха, а футболистите на "Левски" записаха трети пореден успех в контролите.