Футболните срещи, които предстои да бъдат проведени в Лондон, ще се играят без публика от сряда. Причината за това е, че случаите на новозаразени с Ковид-19 в английската столица се увеличиха в последния дни, поради което Лондон преминава в т.нар. Зона 3.
Досега градът бе част от Зона 2, което позволяваше на отборите да приемат по 2 000 зрители, съобщава "Фокус".
Единственият двубой от 13-ия кръг, на който ще има публика, ще е дербито между лидерите "Ливърпул" и "Тотнъм". Двубоят е утре на "Анфилд". Отборите от Висшата лига, които за момента ще могат да приемат зрители на своите стадиони са "Ливърпул", "Евертън", "Брайтън" и "Саутхемптън".
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Хорозов, ЦИК: Ще надграждаме и ще увеличим доверието
Рекордна корупция у нас за последните 27 години
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
Затварят училища и туристически обекти заради рекордните жеги в Европа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Изслушват кмета Коцев по темата сметопочистване на общинската сесия във Варна
Новият състав на ЦИК ще предложи законови промени
Приеха в Община Варна шампиона по водна топка Черно море Тича
Облигациите на „Болерон“ ще се търгуват на БФБ от 26 юни
Социалната пенсия за старост става 183 евро от 1 юли
КЗК разреши на "Юробанк" да купи офис сградата Telus Tower в центъра на София
OneFunded: как работи моделът на prop trading и защо привлича все повече български трейдъри