Александър Лазаров пропуска Sofia Open заради коронавирус

Димитър Кузманов ще се изправи срещу Салваторе Карузо, Адриан Андреев ще играе с Джон Милман

07.11.2020 • 10:11 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

23-годишният Александър Лазаров ще пропусне Sofia Open заради положителен тест за коронавирус.

"Въпреки отличното си здраве, липса на каквато и да било клинична симптоматика и понастоящем състояние на абсолютна жизненост и енергичност, се налага Александър Лазаров да бъде оттеглен от участие от Sofia Open 2020 поради наличие на положителен PCR тест - в съответствие с протоколите на АТР и законовата уредба на Република България", обясни д-р Георги Максимов, Tournament Infection Control Officer на турнира.

Другите двама български представители в основната схема – Димитър Кузманов и Адриан Андреев, научиха имената на съперниците си на старта. Втората ни ракета - Кузманов, попадна в долната част на схемата и в първия кръг ще срещне представител на Италия – Салваторе Карузо. 

Победителят от мача ще играе във втория кръг срещу №2 в схемата Феликс Оже-Алиасим (Канада).

Андреев за втора поредна година ще играе в София срещу представител на Австралия. Българският талант ще срещне на старта Джон Милман, който е №6 в схемата.

Снимка: sofiaopen.bg

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички