Слаб "Левски" падна от "Царско село" на свой терен

След 3 изиграни мача от първенството "сините" са на 12-о място в класирането

23.08.2020 | 20:48 Редактор: Ивет Арабова

"Левски" продължава да няма победа на своя стадион "Георги Аспарухов" за 2020 година, след като загуби от "Царско село" с 0:1 в двубой от третия кръг на efbet Лига.

Футболистите на треньора Георги Тодоров за пореден път показаха сериозни слабости в играта си и позволиха на гостите да поведат в края на първото полувреме, благодарение на Божидар Васев. Напрежение на терена имаше след двубоя, фен на "сините" нападна футболиста от клуба Станислав Иванов.

През втората част 26-кратните шампиони се опитаха да стигнат до нещо повече в срещата, но безидейността на тима в офанзивен план за пореден път разочарова феновете и играчите на домакините получиха обилна доза освирквания. В края на срещата домакините се разминаха с равенството, след като нанизаха два последователни удара в гредата, предава Gol.bg.

Така към момента "Левски" заема стряскащото 12-о място в класирането с актив от 1 точка след три изиграни мача от началото на първенството. "Царско село" пък е първенец със 7 пункта.

Снимка: Lap.bg