Нови случаи на коронавирус в българския футбол. Втородивизионният "Нефтохимик" съобщи за двама заразени играчи с Ковид-19.
Момчетата веднага са били поставени под 14-дневна карантина. В тази връзка днешната контрола на бургазлии с Карнобат беше отложена.
Снимка: Lap.bg
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Вълнуващи футболни емоции през Мондиал 2026
Общината е категорична: Строежът на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат
Спря водата в два района на Халкидики заради кражба на кабели
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
Олег Невзоров се прибрал в България преди седмица, днес се срещна със собствениците във Forest club
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
РИОСВ-Варна не откри замърсяване след сигнали за петно във Варненския залив
Лоши новини за Германия: Шлотербек приключи с Мондиала
Иван Иванов отпадна още в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на турнира по тенис „Уимбълдън"
Бившият председател на Фед Алън Грийнспан почина на 100 години
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро
Германската индустрия понижи очакванията си за растежа и настоя за спешни реформи
Испанският гуверньор: ЕЦБ трябва да бди за влиянието на цените на петрола върху заплатите