Късметът покри "Лудогорец", "Интер" победи само с 2:0

Първото попадение за гостите бе дело на Ериксен в 71-ата минута, а Лукаку удвои в 94-ата минута от дузпа

20.02.2020 | 22:05 Редактор: Ралица Братанова

"Интер" постигна победа с 2:0 при визитата си на стадион "Хювефарма Арена" в Разград, в среща от 1/16-финалите на Лига Европа срещу "Лудогорец".

Така момчетата на Павел Върба ще имат много тежка задача на реванша в Милано, след като не успяха да опазят вратата си суха.

Непосредствено преди мача стана ясно, че Клаудиу Кешеру е контузен и това определено ощети в предни позиции разградчани, като на мястото на румънеца излезе Якуб Швиерчок, който обаче не изигра най-силния си мач.

Донякъде успокоително все пак е, че Лаутаро е наказан за реванша и няма да играе отново срещу "орлите".

Първото попадение за гостите бе дело на Ериксен в 71-ата минута, а Лукаку удвои в 94-ата минута от дузпа. В ситуацията за първи и исторически път имаше намеса на ВАР след ръка на Анисе.

Гостите нацелиха и две греди, докато тимът от Разград стоеше компактно на терена и успяваше да се справи с набезите на противника през по-големи моменти от мача.