Кристиано Роналдо чупи рекорди, но не успя да донесе победа за "Юве"

Две индивидуални грешки обаче повалиха "Старата госпожа"

09.02.2020 | 20:30 Редактор: Искра Ангелова
Кристиано Роналдо чупи рекорди, но не успя да донесе победа за

Кристиано Роналдо чупи рекорди, но "Ювентус" загуби в Италия и върна интригата в битката за титлата.

"Старата госпожа" загуби изненадващо гостуването си на Верона в среща от 23-ия кръг на Серия "А", игран на стадион "Марк Антонио Бентегоди".

Домакините се наложиха с 2:1, въпреки че Кристиано Роналдо откри резултата в 65-ата минута, с което се разписа в 10-ти пореден мач за шампионите, което е клубен рекорд.

Две индивидуални грешки обаче повалиха "Ювентус". Първо Миралем Пянич сбърка, с което позволи на Фабио Борини (76) да изравни, а после Леонардо Бонучи игра с ръка в наказателното поле и Джампаоло Пацини (85) беше точен от последвалата дузпа.

Мачът беше много интересен и през първото полувреме попадение на Мараш Кулмбула беше отменено за засада с рамо, а "Юве" уцели две греди.