Apple затваря още 30 магазина в САЩ, заради ръста на заразените с Ковид-19 в страната. Технологичният гигант обяви, че ще затвори обектите си в 7 американски щата. Така общият брой на преустановилите работа обекти става 77.
Още по темата
Сегашното решение включва 15 магазина на Apple в Южна Калифорния и всички търговски обекти на технологичната компания в Лас Вегас и Джорджия.
Снимка: Pixabay
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Цигарите поскъпват от август тази година, след това и от март догодина
Реаниматори обсъждат дали да прехвърлят пострадалата на АМ "Тракия" от Ямбол в Пловдив
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Кометата 3I/АTLAS може да е сред най-древните обекти, преминавали през Слънчевата система
Марсоходът на НАСА откри вещество, което е в основата на живота на Земята
Откриха изгубен фрагмент от труд на Архимед: Може да възстанови древно знание
Телескопът ALMA откри „семейство“ от девет звезди в процес на формиране
Черно море триумфира на международен турнир
Забелязаните мазутни отлагания по крайбрежието не са в резултат на скорошен нефтен разлив
Голям район във Варна без вода днес
Роби открива националното си турне тази вечер във Варна
Варна на челно място в класация за... най-евтин аперол в Европа
H&M разочарова с продажби под очакванията
Бюджетът на НЗОК за 2026 г. се предвижда да бъде над 5,2 млрд. евро
БСК: България със сигурност ще бъде в процедура по свръхдефицит от юли
Пазарите в Япония и Южна Корея успяха да приключат сесията на зелено