Стрелба в Калифорния: Мъж уби петима души, след което се самоуби

Според полицията става въпрос за домашно насилие

13.09.2018 • 11:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Стрелба в Калифорния: Мъж уби петима души, след което се самоуби
Стрелба в Калифорния: Мъж уби петима души, след което се самоуби

Стрелба в щата Калифорния. Мъж откри огън в американския град Бейкърсфийлд и уби петима души преди да се самоубие. 

Сред жертвите е и съпругата на стрелеца, чието име не се съобщава. 

Според полицията става въпрос за случай на домашно насилие.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички