Премиерът на Албания връчи медал на Бойко Борисов

Българският министър-председател получи награда за заслугите си за приобщаването на Западните Балкани към ЕС

04.06.2018 • 21:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Премиерът на Албания връчи медал на Бойко Борисов
Премиерът на Албания връчи медал на Бойко Борисов

Премиерът на България Бойко Борисов беше удостоен с Медал за признателност. Това е най-високото отличие, присъждано от министър-председателя на Албания, съобщава пресслужбата на Министерския съвет. 

Наградата му беше връчена от Еди Рама за неоспоримите заслуги на Борисов за работата му по европриобщаването на държавите от Западните Балкани.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички