Борисов отчете сериозни успехи след лидерската среща в София

Днес премиерът на България се срещна с представителите на Западните Балкани

18.05.2018 • 17:02 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Борисов отчете сериозни успехи след лидерската среща в София
Борисов отчете сериозни успехи след лидерската среща в София

Емоционална изповед на премиера Бойко Борисов след срещата на върха в София вчера. Днес лидерите на Западните Балкани се видяха с премиера.

Според него темата за Западните Балкани се вдигнала на такова ниво, че всички геополитически играчи вече се интересували от нея.

По думите на Борисов на вчерашната среща се постигнал напредък в споровете за името на Македония. Успех било още, че на една маса седнали лидерите на Сърбия и Косово, които можели да превъзмогнат различията си по пътя към Европейския съюз.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички