Със сладолед и плодове излетя "Сигнус" за Международната космическа станция

На борда на кораба има и материали за научни експерименти

13.11.2017 • 12:32 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Със сладолед и плодове излетя
Със сладолед и плодове излетя "Сигнус" за Международната космическа станция

Космическият кораб "Сигнус" с близо 3200 килограма товар излетя за Международната космическа станция.

На борда има сладолед и блокчета със замразени плодове за шестимата астронавти на орбиталния комплекс, както и материали за научни експерименти.

Изстрелването беше насрочено за събота, но тогава беше отменено заради навлизане на самолет в зоната на стартовата площадка във Вирджиния.

 


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички