Още трима космонавти пристигнаха на Международната космическа станция

Те ще останат там през следващите пет месеца

13.09.2017 • 22:30 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Още трима космонавти пристигнаха на Международната космическа станция
Още трима космонавти пристигнаха на Международната космическа станция

Новите членове на екипажа на Международната космическа станция пристигнаха на орбиталния комплекс.

Руският космонавт Александър Мисуркин и американските астронавти Марк Ванде Хай и Джоузеф Акаба излетяха тази нощ от космодрума Байконур в Казахстан с руския транспортен кораб "Союз МС-06".

Тримата ще останат в космическата станция през следващите пет месеца, съобщава Bulgaria ON AIR. Те ще се присъединят към работещите там свои колеги - руснакът Сергей Рязански, италианецът Паоло Несполи и американецът Ранди Бресник.


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички