В Москва отново заработиха ресторантите на веригата "Макдоналдс", но вече с руски собственик и ново име - "Вкусно и точка".
15-те новооткрити заведения започват работа, копирайки изцяло модела на американската верига, която отвори първия си ресторант в руската столица през 1990 г., но се изтегли след началото на инвазията в Украйна.
Според новия собственик, целта е гостите да не забележат разлика нито в качеството, нито в атмосферата, а цените да останат достъпни.
Снимка: БГНЕС
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега
Офталмолог: Силното слънце уврежда и очите
Кола се обърна по таван на булевард в София
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Деница Сачева постави оценка среден 3 на бюджета
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.