Шестокласник стреля с пушката на баща си в училище

Директорът на московското школо е убедил ученика да предаде оръжието

18.10.2021 • 17:43 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Шестокласник стреля в училище в Русия. Извършителят е 12-годишно момче, което стреляло в стената и тавана на сградата. Няма пострадали. Детето е обезвредено с помощта на директора, който го убедил да остави оръжието. 

Пред полицията ученикът обяснил, че откраднал пушката на баща си с намерение да сплаши своя съученичка, която го обидила. Преди 4 седмици в същия регион на Русия, студент по право стреля в университет и уби 6 души.

"Малолетният стрелец е задържан, децата, които бяха в училището бяха евакуирани, а тези, които дойдоха по0късно - бяха върнати по домовете си. За щастие няма ранени при инцидента", заяви ръководителят на администрацията на Октябърския район Георгий Поежаев.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички