Мъж спря за кратко метрото във френската столица, след като побягна по влаковите линии.
Оказало се, че той е нередовен пътник, опитващ се да се измъкне от контрола.
Заради него се наложило да бъде спряно електричеството в 6 станции по една от най-оживените линии на метрото. Причината – токът, който тече по релсите, е потенциално смъртоносен.
По-късно гратисчията е задържан, но не е ясно каква санкция ще му бъде наложена. Глобата за пътник без билет в Париж е 50 евро.В социалните мрежи мнозина се възмутиха от поведението на мъжа и отбелязаха, че служителите на метрото са му спасили живота.
Снимка: Pixabay
Харесайте страница ни във Facebook ТУК
Тагове:
По-високи сметки или по-добър избор? Какво ни очаква на свободния пазар на ток
Приземиха няколко Airbus A380, имали пукнатини в крилете
Левски подписа с испанския защитник Алекс Сентейес
Гюров с истории от властта: ЦИК през цялото време саботираха изборите
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Задържаха 27-годишен във Варна заради грабеж
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Повече магазини, повече възможности: Lidl разширява екипа си с нови работни места в цялата страна
Nike привлече кадър на Pfizer за главен финансов директор
Alphabet увеличава тежестта на технологичните гиганти с влизането си в Dow
БФБ е дерегистрирала акциите на "Арома"