Певицата Белослава Йонова отбелязва 22 години на сцената с 5-и студиен албум, нова книга и поредица от концерти. Първият от тях ще бъде на 19 февруари в Sofia live club от 9:00 часа.
"Много е важно да бъдеш точно там, където си - с годините, с миналото, с пътя, който си извървял. Какво по-хубаво това да бъде отбелязано, отпразнувано", сподели певицата в студиото на "България сутрин".
Според нея пандемията ни е обездвижила във всяко едно отношение, а много хора се прикриват и я използват именно като оправдание, за да не си свършат работата.
"Ние работим по новия албум. Другия месец ще излезе още един сингъл. Книгата не е автобиографична, по-скоро е документален фотоалбум. Прекрасният архив, който имам за всички тези години, е много вдъхновяващ не само за мен, но и за всички млади музиканти", разказа Белослава.
Певицата добави пред Bulgaria ON AIR, че музиката се свързва със световната индустрия.
"Ние имаме прекрасна сцена. В България имаме свободата да правим музиката, която обичаме. Искам това да е стимул за следващите музиканти и хора, които имат нужда от вдъхновение. В България има трибуна и радости за душите на много хора", убедена е Белослава.
Певицата открива смисъл в това, което прави, защото вижда, че хората споделят и съпреживяват мислите ѝ.
"Когато започвах да пея, Петър Дундаков ми каза: "Пей музика, която ще се хареса на твоите приятели - така и ти ще си спокойна, а и ще стигне до повече хора", сподели гостът в студиото.
Пътят на музиката е между срещите, той не спира, безкраен е, завърши певицата.
Гледайте целия разговор във видеото.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Ренета Инджова: За бюджета трябва политическа воля
4 знака, че шефът ви се надява да напуснете сами
Левски стартита контролите с 4:0 срещу Академик Свищов
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
НАСА разширява партньорството си с частния сектор за сателитни данни
Внимание! Volvo забрани на собствениците да зареждат XC40
30 пияни и дрогирани шофьори спипа КАТ за ден
Децата на „Моряците“ и приятели събира над 150 деца на сцена във Варна
Исторически успех за българската медицинска генетика: Асистент от МУ–Варна с престижна награда
Хванаха шофьор с автомобил, който не е регистриран по надлежния ред
SOFIX отбеляза седмичен ръст от 0,89%
Европейските борси записаха понижения след отлагането на преговорите между САЩ и Иран
Румен Радев: България няма да подкрепи санкции срещу Вагит Алекперов
Подписаха договорите за разширяването на метрото в "Люлин"