Сложните и конфликтни взаимоотношения между родителите и техните деца извежда на преден план Мариан Вълев в своя режисьорски дебют, наречен "Лошо момиче". Лошото момче на българското кино гостува в "България сутрин" дни преди ексклузивните прожекции и кино турне в 10 български града.
"За мен беше приоритет да разкажа истински филм. "Лошо момиче" дойде логично в живота ми. Имал съм възможност да наблюдавам лоши момичета. Опитал съм да загатна в час и половина какво ги прави лоши", сподели актьорът и режисьор Мариан Вълев.
В главната роля в "Лошо момиче" влиза актрисата Любомира Башева.
"Тя не работи за пръв път с мен, срещнахме се на снимачната площадка на "Под прикритие". Тя беше на 15 години тогава. Ролята е писана за нея. Насилието в живота, както и в нашия филм, поражда насилие. Филмът е мрачен и тежък, но е абсолютно реален", каза още Мариан Вълев.
Турнето за представяне на лентата в страната стартира на 5 април с прожекция във Фестивалния комплекс във Варна. След това филмът ще бъде представен в Търговище, Велико Търново, Пловдив, Благовград, Враца и други градове.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Кучешки лай помогнал в търсенето на изчезналата Живка
Кой е Анди Бърнам, сигурният наследник на Киър Стармър
Проф. Константинов за смяната на ръководството на "Информационно обслужване": Нищо не е вечно
Стоян Колев се обяви за "жертва на системата", зове за протест
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Полицията има заподозрян за стрелбата по блокове и автомобили във Варна
19 отбора участваха в Ученическия турнир по плажен волейбол
Варна почете хората и организациите в подкрепа на бежанците
Станислав Дюлгеров изненадващо се появи във Фратрия (Варна)
Варна отбелязва Международния ден на моряка с богата програма
Румънският парламент отхвърли правителството на номинирания за премиер Адриан Вещя
Технологичният сектор повлече надолу S&P 500 в началото на седмицата
Кадър на деня за 22 юни
Lucid ще съкрати около 18% от работната си сила в САЩ