Двама младежи се забиха с автомобила си в дърво на един от главните булеварди в Пловдив, след като решили да правят дрифтове в района.
Автомобилът става неуправляем и се удря в дървото. Според очевидци колата се е завъртяла на повече от 180 градуса.
На мястото веднага е пристигнал екип на полиция, все още не е ясно какво е състоянието на двамата младежи, знае се обаче, че те са качили в колата след употреба на наркотици.
Червен вандализъм на паметника на Гунди и Котков
Шишков от НС: Държавата се връща, беззаконието във Варна ще спре да се вихри
КЗК разреши сделката в Левски, Сираков джироса акциите
200-килограмов дрон се разби в двора на къща в Северна Турция
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Иван Шишков в парламента: Във Варна се вихри беззаконие вместо туризъм
Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98%
Задържаха 27-годишен във Варна заради грабеж
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Доставчикът на индекси MSCI преквалифицира България като Frontier Market
Бизнес перспективите в Германия се подобряват леко, несигурността намалява
Повече магазини, повече възможности: Lidl разширява екипа си с нови работни места в цялата страна
Nike привлече кадър на Pfizer за главен финансов директор