БСП внесе третия вот на недоверие срещу правителството

Този път темата е здравеопазване

15.10.2018 • 17:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
БСП внесе третия вот на недоверие срещу правителството
БСП внесе третия вот на недоверие срещу правителството

БСП внесе в парламента вота на недоверие срещу кабинета "Борисов 3" на тема здравеопазване. 

Червените атакуват готвената здравна реформа, закритите общински болници и ценообразуването при лекарствата. 

Това ще е трети вот срещу кабинета "Борисов 3". 

Социалистите няма да търсят подкрепа от други партии, но въпреки това допускат, че ДПС ще застане зад тях. 

От управляващото мнозинство заявиха, че не са притеснени от готвения вот, а коалицията е стабилна.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички