Още по темата
Столичният район "Младост" отново излезе на протест. Хората недоволстват срещу строеж на 3 сгради.
Застрашеният от застрояване парцел се намира в градинката в "Младост" 4, където деца и възрастни обичат да прекарват свободното си време.
Това е един от малкото паркове в квартала. Хората твърдят, че теренът е общински, но през 2014 г. част от него била продадена. Вече дори се извършват строителни дейности.
Част от демонстрантите подчертаха, че ако хванатата с подкуп и уличена в корупция Десислава Иванчева беше все още кметица на "Младост", подобен строеж нямало да бъде започнат.
Левски подписа с испанския защитник Алекс Сентейес
Гюров с истории от властта: ЦИК през цялото време саботираха изборите
КНСБ: Ще има реакция, ако държавните служители ще плащат осигуровки
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Има задържан във връзка с трите трупа в Угърчин
Nike привлече кадър на Pfizer за главен финансов директор
Alphabet увеличава тежестта на технологичните гиганти с влизането си в Dow
БФБ е дерегистрирала акциите на "Арома"
Южнокорейският индекс Kospi се възстанови с над 3% след разпродажбите