Григор Димитров отпадна на 1/4-финал на откритото първенство на тенис на Австралия.
№3 в света и първа ракета на България се предаде в четири сета на британеца Кайл Едмънд.
Преди този мач нашенецът имаше два успеха над британеца и дори го победи в Бризбейн, но този път не успя да се справи с очакванията за задължителен успех и в крайна сметка бе губещият.
През целия двубой Гришо не можа да открие играта си, не влизаше и първя му сервис, така логично си стегна и багажа за България.
По този начин българинът ще загуби и точки за ранглистата, след като игра 1/2-финал в турнира преди година.
Едмънд от своя страна пък ще срещне Рафаел Надал или Марин Чилич в спор за място в следващата фаза.
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Като морска сирена: Лесни летни прически, които ще обикнете
СЗО за горещините в Европа: Извънредна здравна ситуация
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Страхотно! Волейболните национали удариха световния шампион Италия
Как вижда икономиката на Китай премиерът Ли Цян
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток
Бесент: САЩ няма да разчитат на благоволението и козовете на чужда страна