Още по темата
Кризисният център за бездомни отвори врати преждевременно заради лошото време.
От Столичната община съобщиха, че от снощи хората без дом, които са на територията на столицата, могат да отидат там, за да нощуват на топло.
На всички са осигурени храна и топли напитки.
Предвидено е с тях да се правят консултации със социални работници.
Капацитетът на центъра към момента е 80 места, а само за няколко часа снощи над 20 бездомни се възползваха от възможността да получат помощ.
Центърът отваря врати в 18.00 и приема бездомни хора за една вечер. На сутринта в 10.00 те трябва да напуснат, като няма проблем на следващата вечер процедурата да се повтори.
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Деница Сачева постави оценка среден 3 на бюджета
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Варна: Публично обсъждане по проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г. ще се проведе на 3 юли
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.
Изтеглянето на войските на САЩ хвърля сянка върху редица германски градове
Украйна е атакувала Белгородска област 76 пъти през изминалия ден