Тази вечер в 18:00 часа ще отвори врати един от двата Кризисни центъра на Столичната община за настаняване на хора, останали без дом, информира dnes.bg.
Кризисният център се намира в "Захарна фабрика", Бл. 51 А. Той разполага с 80 места.
На хората, останали без дом, ще се предостави подслон, храна и консултации със социален работник.
Гражданите могат да подават сигнали за хора, останали без дом, на телефон 02 8035 900, както и на горещия телефон на Столичната община 029875555.
Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”
Доказаха ли, че има живот на Марс?
ГЕРБ разочаровани от бюджета на ПБ, очаквали да е по-амбициозен
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Ето къде няма вода във Варна днес
Горанов: Иронично е, че именно Асен Василев е един от най-яростните критици на бюджета
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост