Честит първи сняг… по места

В с. Кладница вече е натрупало няколко сантиметра

07.10.2017 • 13:34 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Честит първи сняг… по места
Честит първи сняг… по места

По високите места в страната вали вече сняг. Температурите вече са под нулата на връх Мусала и при проходите в западна Стара планина и над надморска височина от 1800 м.

Сняг вали и по високите места на Витоша – южният склон на планината вече е побелял. Село Кладница, което е на малко над 1100 м. надморска височина, вече е натрупала снежна покривка от няколко сантиметра. 

Ако сте решили да пътувате през планинските проходи, използвайте зимни гуми за автомобилите си, съветват от АПИ.  


България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички