Автомагистрала Струма не е пропаднала

Заради ремонтни дейности по трасето, шофьорите могат да очакват пукнатини, тъй като това е строителен обект, обясни инж. Лазаров

07.08.2015 • 13:59 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Автомагистрала Струма не е пропаднала
Автомагистрала Струма не е пропаднала

АМ "Струма" не е пропаднала, заяви председателят на УС на АПИ инж. Лазар Лазаров при пътен възел Мелник-Петрич и цялото трасе до Кулата, предаде радио "Фокус' – Пирин.

Проверката е по повод получени на 6 август сигнали за пропадане на настилката на магистралата при пътен възел Мелник-Петрич. 

"Пропадане на трасето няма, видяхме трасе, при което продължава да се работи и по което спокойно преминава трафикът. Работата по него продължава. Крайният пусков срок е 11 септември, след това магистралата официално трябва да бъде пусната в целия си вид. Дотогава ще се работи по трасето." - уточни инж. Лазаров.

"Заради ремонтни дейности по трасето, шофьорите могат да очакват пукнатини, тъй като това е строителен обект." - добави инж. Лазаров.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички